Danışma Kurulu Toplantısı

3 Mayıs 2023 Çarşamba günü, Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Cahit GÜRAN başkanlığında Üniversitemiz Danışma Kurulu ile olağan bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı kapsamında, öncelikle üniversitemizin güncel faaliyetleri ve durumu hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Toplantının ikinci bölümünde Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Sibel AKSU YILDIRIM tarafından, ülkemizin yaşamış olduğu deprem felaketi sonrası üniversitemizin gerçekleştirdiği çalışmalar ilgili bilgilendirme sunumu yapıldı. Sunum sonunda Danışma Kurulu üyeleri depremden etkilenen öğrenciler ve sağlık sorunu yaşayan vatandaşlarımız için verebilecekleri desteklerini ilettiler.

Toplantının son bölümünde Toplumsal Katkı Koordinatörlüğü Koordinatörü Prof. Dr. Mine DURUSU TANRIÖVER tarafından "Toplumsal Katkı Faaliyetlerinin Organizasyonu ve Faaliyetlerimiz" sunumu gerçekleştirilerek üniversitemizin toplumla olan yararlı etkileşiminin örnekleri aktarıldı.

Danışma Kurulu ile düzenli olarak gerçekleştirilen bu toplantılar aracılığıyla üniversitemize verdikleri olumlu dönütler ve değerli görüşleri için Kurul Üyelerimize teşekkür ederiz.