Öğrenci Kalite Elçileri

Grubu

Adı/Soyadı

Fakültesi

Programı

Liderlik, Yönetim ve Kalite Grubu

Berkay Tarım

Sosyal Bilimler Enstitüsü

İngilizce Mütercim Tercümanlık

Ayşenur Germi

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Fakültesi

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Hasibe Sulak

Hukuk Fakültesi

Hukuk

Mert Çetinkaya

Mühendislik Fakültesi

Nükleer Enerji Müh.

Büşra Kanlıdere

Eczacılık Fakültesi

Eczacılık

Müzeyyen Öz

Sağlık Bilimleri Enstitüsü

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Hatice Türker

Mühendislik Fakültesi

Kimya Mühendisliği

Fatma Gündüz

Eğitim Fakültesi

İngiliz Dili Öğretmenliği

Sılay Bağlama

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Beslenme ve Diyetetik

Nidanur Sinanoğlu

Tıp Fakültesi

Tıp

Esma Nur Bulut

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İktisat (İng)

Müzeyyen Mutlu

Edebiyat Fakültesi

İngiliz Dil Bilimi

Gülsu Ulutaş

Fen Fakültesi

Kimya

Tolga Dişçi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İktisat (İng)

Vildan Çil

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Fakültesi

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

Araştırma-Geliştirme Grubu

Merve G. Yapılıcan

Mühendislik Fakültesi

Gıda Mühendisliği

Dilara Onan

Sağlık Bilimleri Enstitüsü

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Erhan Eralkan

Sosyal Bilimler Enstitüsü

Sağlık Ekonomisi ve Farmakoekonomi

Melisa Özdemir

Edebiyat Fakültesi

Psikoloji

İlayda Kuzucu

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Beslenme ve Diyetetik

Berfin Avşar

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Fakültesi

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Yaren Sarsılmaz

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Ergoterapi

Sena Begüm Giray

Edebiyat Fakültesi

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı

Sena Naz Gökdemir

Fen Bilimleri Enstitüsü

Maden Mühendisliği

İlayda Gamze Kuşin

Eğitim Fakültesi

Okul Öncesi

Eğitim-Öğretim Grubu

Berre Lamci

Eğitim Bilimleri Enstitüsü

Matematik Eğitimi

Emetullah M. Barkçin

Nüfus Etüdleri Enstitüsü

Nüfus Etüdleri

Eren Canga

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İşletme (İng)

Kardelen Atak

Sosyal Bilimler Enstitüsü

İktisat

Rabia Ak

Mühendislik Fakültesi

Gıda Mühendisliği

Ayşe Miray Doyduk

Edebiyat Fakültesi

İngiliz Dil Bilimi

Yurdum Kılınç

Eczacılık Fakültesi

Eczacılık

İrem Uçaner

Mühendislik Fakültesi

Gıda Mühendisliği

Zeynep Yavan

Eğitim Fakültesi

İngilizce Öğretmenliği

Hilal Ersan

Sağlık Bilimleri Enstitüsü

Hemşirelik Esasları ve Yönetimi

Mustafa Buğra Çevik

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Fakültesi

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Firdevs Hocaoğlu

Eğitim Fakültesi

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Toplumsal Katkı Grubu

Yeşim Dobrucalı

Fen Fakültesi

Kimya

Vedat Furkan Demir

Eczacılık Fakültesi

Eczacılık

M. Can Durmaz

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İktisat (İng)

Batuhan Karagöz

Edebiyat Fakültesi

Mütercim Tercümanlık

Sami Onuralp Özkan

Eğitim Fakültesi

Almanca Öğretmenliği

Hatice Erdemir

Güzel Sanatlar Fakültesi

İç Mimarlık ve Çevre Tas.

Eda Eren

Sağlık Bilimleri Enstitüsü

Hemşirelik Esasları ve Yönetimi

Bengi Torun

Hukuk Fakültesi

Hukuk

KAYO

Yasemin Özel Aslıyüce

Sağlık Bilimleri Enstitüsü

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Mevlüt Özkan

Edebiyat Fakültesi

Mütercim Tercümanlık

Şeyma Demir

Eğitim Fakültesi

Almanca Öğretmenliği

Melike Nur ERDEN

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Fakültesi

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

SGDB

Gamze Arın

Sağlık Bilimleri Enstitüsü

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Nazlı Pilavcı

Mühendislik Fakültesi

Endüstri Mühendisliği